У квітні 2017 року до народного депутата Віталія Сташука звернулась начальник  управління освіти Дарницького району Списовська Є.І. з проханням посприяти у вирішенні питання фінансування з державного бюджету капітального ремонту  їдальні приміщень харчоблоку, капітальний ремонт спортзалу  гімназії № 237, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 28г.

Звернення РУО від 04.04.2017 року № 973

 

Відповідно до цього листа Віталій Сташук направив звернення до Уряду України щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Вже у травні 2017 року Кабінетом Міністрів України  були виділені кошти з державного бюджету для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти нашого району. Зокрема, на капітальний ремонт приміщень харчоблоку  гімназії № 237 було виділено 266, 0 тис. грн.

Розпорядження від 11 травня 2017 року № 310-р

У понеділок, 21 лютого, народний депутат Віталій Сташук разом з представниками батьківського комітету перевірили стан виконання капітального ремонту їдальні гімназії № 237.

 «Дуже важливо, щоб батьки активно брали участь в цьому процесі, висловлювали своє бачення.
Роботи ще не завершені, але разом з батьками ми забезпечимо зручність та комфорт нашим дітям», – наголосив Віталій Сташук