“ОСББ “МІЙ ДІМ”
Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по ремонту місць загального користування ОСББ “Мій дім”, (вул. Гришка, 8б) Урядом України було виділено 200 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 310-р

“ОСББ “СПІВДРУЖНІСТЬ”

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по заміні дверних та віконних блоків у місцях загального користування сходових клітин будинку ОСББ “Співдружність” (просп. П. Григоренка, 38) Урядом України було виділено 200 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 310-р

ОСББ № 13

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по ремонту місць загального користування ОСББ № 13 (вул. Б. Гмирі, 13) Урядом України було виділено 200 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 310-р

ОСББ “Дев’ятий вал”

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по заміні дверних блоків пожежного виходу у місцях загального користування сходових клітин будинку ОСББ “Дев’ятий вал  (вул. Б. Гмирі, 9в) Урядом України   було виділено 200 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 310-р

ОСББ “Перший будинок”

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по ремонту місць загального користування ОСББ “Перший будинок” (вул. Б. Гмирі, 5) Урядом України  було виділено 200 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 310-р

вул. Г. Ахматової, 43

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по  заміні каналізаційних мереж житлового будинку  по вул. Г. Ахматової, 43 Урядом України було виділено   55 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 310-р

просп. Бажана, 9б

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на капітальний ремонт вхідних груп 9-ти під’їздів будинку за адресою просп. Бажана, 9б Урядом України було виділено  1 499 000  грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 310-р

вул. Бажана, буд. 7-А, під’їзд №7

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по заміні ліфта  у будинку за адресою: вул.Бажана, 7-а, під’їзд № 7 (складання проектно-кошторисної документації, експертиза, комплекс робіт по заміні ліфта з пусконалагоджувальними роботами, витрати на технагляд та введення в експлуатацію ліфта) Урядом України було виділено 800 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 12 липня 2017 р. № 463-р

Вірменська, буд. 11, під’їзд №6

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по заміні та модернізаціі ліфту за адресою: вул.Вірменська, 11, під’їзд №6  (складання проектно-кошторисної документації, експертиза, комплекс робіт по заміні ліфта з пусконалагоджувальними роботами, витрати на технагляд та введення в експлуатацію ліфта)  Урядом України було виділено 800 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 12 липня 2017 р. № 463-р

Вербицького, буд. 4, під’їзд №3

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по заміні та модернізаціі ліфту за адресою: Вербицького, буд. 4, під’їзд №3 (Заміна та модернізація ліфтів. Складання проектно-кошторисної документації, експертиза, комплекс робіт по заміні ліфта з пусконалагоджувальними роботами, витрати на технагляд та введення в експлуатацію ліфта) Урядом України було виділено 800 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 27 вересня 2017 р. № 689-р

вул. Бажана, буд. 7-Б, під’їзд №2

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по заміні та модернізаціі ліфту за адресою: вул. Бажана, буд. 7-Б, під’їзд №2  (Заміна та модернізація ліфтів. Складання проектно-кошторисної документації, експертиза, комплекс робіт по заміні ліфта з пусконалагоджувальними роботами, витрати на технагляд та введення в експлуатацію ліфта) Урядом України було виділено 800 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 27 вересня 2017 р. № 689-р

вул. Бажана, буд. 5-А, під’їзд №2

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по заміні та модернізаціі ліфту за адресою:  вул. Бажана, буд. 5-А, під’їзд №2 (Заміна та модернізація ліфтів. Складання проектно-кошторисної документації, експертиза, комплекс робіт по заміні ліфта з пусконалагоджувальними роботами, витрати на технагляд та введення в експлуатацію ліфта) Урядом України було виділено 800 тис.грн.

вул.Ревуцького, буд. 25 під’їзд №3

Впродовж 2017 року народний депутат Віталій Сташук  провів низку зустрічей з мешканцями Дарницького району міста Києва. За наслідками цих зустрічей було направлено ряд звернень до Кабінету Міністрів України  щодо виділення субвенцій місцевому бюджету міста для фінансування проектів у Дарниці. Зокрема, на проект по заміні та модернізаціі ліфту за адресою:  Ревуцького, буд. 25 під’їзд №3 (складання проектно-кошторисної документації, експертиза, комплекс робіт по заміні ліфта з пусконалагоджувальними роботами, витрати на технагляд та введення в експлуатацію ліфта) Урядом України було виділено 800 тис.грн.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 27 вересня 2017 р. № 689-р